Hudební skupina Blíženci - hudba na svatbu, zábavu, ples, podnikový večírek, narozeniny a další.

   NovinkyButton - Kapela Blíženci - Brno a okolí     O nás

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Repertoár

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Ukázky

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Fotky

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Kalendář akcí

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Napsali o nás

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Novinky

Button - Kapela Blíženci - Brno a okolí     Kontakt

10.12.2015: Nové skladby v našem repertoáru:


5.8.2015: Do repertoáru zařazujeme další písničky:

Na přání snoubenců přidáváme do repertoáru písně Láska na sto let od Lucky Vondráčkové a Knoflíky lásky od Ivety Bartošové a Petra Sepéšiho.

Na přání zpěvačky Hanky přidáváme Každý ráno od Chinaski.

A jen tak, pro radost všem, dodáváme Honolulu od Kamelotu... Smile - Kapela Blíženci - Brno a okolí


3.3.2015: Máme novou aparaturu!

Pořídili jsme nové aktivní reproduktory HK-AUDIO ELEMENTS.

HK-AUDIO Elements

Jedná se o tzv. "vertical-line array system", jehož princip je založen na poznatku, že mnoho malých, směrových reproduktorů pokryje prostor výrazně lépe, než pár reproduktorů velkých, všesměrových. Výhoda tohoto systému se nejlépe projeví v akusticky náročných prostředích (těch jsme si v průběhu letošní plesové sezóny užili až, až...) a v nízkém úbytku intenzity zvuku i na delších vzdálenostech (obecenstvo v předních řadách tedy nemusí "trpět" příliš hlasitým zvukem pro to, aby zvuk dorazil, v dostatečné intenzitě, i k publiku v zadních řadách). Výsledkem je čistý a precizní zvuk, rovnoměrně rozprostřený po celém prostoru.

HK-AUDIO Elements

"Elementy" jsou modulární systém, který můžeme kombinovat v mnoha různých variantách - od malé sestavy pro menší akce (1x subwoofer + 1x satelit, celkově 9 reproduktorů s výkonem 900 W), až po největší sestavu pro ozvučení velkých prostor i venkovních prostranství (6x subwoofer + 8x satelit, celkově 70 reproduktorů s výkonem 4 200 W!).


27.2.2015: Do repertoáru zařazujeme nádhernou píseň Modrá zem od Petra Rezka.

Můžete ji znát i v původní verzi Everybody's talkin', v podání Harryho Nilssona - jedná se o titulní píseň z filmu Půlnoční kovboj.


27.12.2014: Do repertoáru zařazujeme další písničky, tentokrát od kapely Ready Kirken:


14.12.2014: Před Vánocemi přidáváme do repertoáru i pár koled:


3.10.2014: Do repertoáru zařazujeme další písničky, tentokrát od kapely Chinaski:


25.7.2014: Nové klávesy, nový zvuk!

Protože starý, dobrý "tahoun", klávesy Yamaha PSR-730 dosloužily, pořídili jsme nový, špičkový nástroj Yamaha PSR S950, z kategorie profesionálních, aranžovacích workstation keyboardů.


Yamaha PSR S950


Kapela Blíženci se na vás těší s kompletně novým zvukem! :-)


12.1.2014: Přes vánoční svátky jsme nezaháleli a do repertoáru naší kapely zařazujeme další písničky:


4.10.2013: Na přání našeho obecenstva zařazujeme do repertoáru naší kapely další písničky:


20.2.2013: Na stránky jsme přidali sekci Napsali o nás, kde můžete nalézt několik referencí na naši hudební produkci.


23.9.2012: Výrazně jsme rozšířili sekci O nás našich webových stránek. Nově zde můžete nalézt bližší popis naší kapely a podrobné povídání o akcích různého zaměření, jako jsou svatby, narozeniny, plesy, zábavy a firemní večírky.


11.9.2012: A pokračujeme - do repertoáru naší kapely zařazujeme další písničky:

Píseň Včelka Mája / Biene Maja jsme nacvičili na zvláštní přání pro česko-německou svatbu, na které budeme vystupovat v pátek 14.9. Věříme, že s ní budeme mít úspěch jak u českého, tak i německého publika... :-)


27.8.2012: A jedeme dál - do repertoáru naší kapely zařazujeme další písničky:

Věříme, že se vám budou tyto písničky v podání naší skupiny líbit!


17.7.2012: Na četná přání publika jsme do repertoáru naší kapely zařadili píseň Pánu Bohu do oken od Tomáše Kluse. Na sobotní svatbě ve Zbraslavi u Brna jsme s ní měli velký úspěch - museli jsme ji 2x opakovat... ;-)


4.7.2012: Vytvořili jsme stránky naší kapely na sociální síti  facebook. Těšíme se na Vaši návštěvu a komentáře.


3.7.2012: Vytvořili jsme stránky naší kapely na sociální síti  . Těšíme se na Vaši návštěvu
a komentáře. Stránky na Facebooku budou brzy následovat...


1.7.2012: Dnes jsme aktualizovali naše webové stránky. Kromě celkového redesignu byla přidána kniha návštěv (zatím v testovacím režimu), nová fotogalerie a odkazy do sociálních médií (facebook, twitter, Google+). Doufáme, že se vám naše nové stránky líbí - případný komentář zanechte prosím v knize návštěv. Další úpravy budou brzo následovat.


1.7.2012: Včerejší svatba ve Zňátkách u Náměště nad Oslavou byla sice náročná (ach to vedro!), ale krásná. Skvělé publikum se vydrželo fantasticky bavit až do brzkých ranních hodin. Tohle nás fakt baví! :-)


15.6.2012: Na webové stránky naší kapely jsme přidali další ukázky z našeho vystoupení - tentokrát se zpěvačkou Markétou.


10.6.2012: Včera jsme absolovali další výbornou akci - česko-britskou svatbu v Říčanech. V restauraci hotelu Admirál se sešlo mezinárodní osazenstvo a nálada byla úžasná... :-)


25.5.2012: Konečně jsme našli trochu volného času, abychom nahráli ukázky z vystoupení naší kapely. Jsou pořízené "live" metodou, nedosahují tedy studiových kvalit. Pro získání alespoň základní představy o hudební produkci naší hudební skupiny by však měly být dostatečné.


20.5.2012: Po intenzivním "zkouškovém období" jsme s Hankou vyrazili na první akci - závěrečný večírek veslařských závodů na brněnské přehradě. Účast byla tentokrát menší, ale Hanka své první vystoupení zvládla na výbornou... :-)


15.4.2012: Dlouholetá zpěvačka kapely, Markéta, nás dočasně opouští, aby se mohla věnovat mateřským povinnostem. Přichází talentovaná zpěvačka Hanka...